Nasza misja

W życiu powinno robić się to, co się lubi… Mamy to szczęście, że możemy. Chcemy zmienić nasze otoczenie w miejsce czyste, a tym samym bardziej przyjazne do życia. Jesteśmy przekonani, że odnawialne źródła energii (OZE), w tym systemy fotowoltaiczne, zredukują szkodliwą dla środowiska działalność człowieka i zahamują negatywne skutki zmian klimatycznych. Wierzmy, że nasza działalność jest społecznie pożyteczna, gdyż przez montaż odnawialnych źródeł energii dbamy o środowisko, a jednocześnie oferujemy usługi ekonomicznie uzasadnione z punktu widzenia gospodarstw domowych. Czas zwrotu inwestycji w instalacje fotowoltaiczne w gospodarstwach domowych szacowany jest obecnie na okres od 5 do 7 lat. Inwestując w baterie fotowoltaiczne, inwestujesz nie tylko w siebie, ale także w przyszłość środowiska i swojej rodziny.

samochód fotowoltaiczny.pl i panele na dachu
panele sloneczne na polu

Nasza wizja

Uczciwość i otwartość na ludzi oraz ich potrzeby jest podstawą biznesu i jednocześnie naszą filozofią prowadzenia firmy. Dzięki optymalizacji procesów i atrakcyjnym cenom materiałów jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny montażu kompletnych instalacji fotowoltaicznych. Uważamy, że fotowoltaika, jako rozwiązanie użyteczne i przyczyniające się do generowania oszczędności w portfelach ich właścicieli, powinna być dobrana ściśle do potrzeb konkretnego inwestora, ze szczególnym uwzględnieniem ekonomiki proponowanych rozwiązań. Dlatego inwestycję w odnawialne źródła energii (OZE), w tym wypadku fotowoltaikę, każdorazowo poprzedzamy wykonaniem szczegółowej analizy potrzeb Klienta. Przygotowujemy audyt energetyczny, wyruszamy na oględziny miejsca montażu i sprawdzamy dostępne systemy. Jako entuzjaści i eksperci od fotowoltaiki, znajdziemy najlepsze rozwiązania systemowe.

Gwarancja jakości

Hołdujemy zasadzie: cokolwiek robisz, rób to najlepiej jak potrafisz. Dlatego nieustannie podążamy za zmieniającymi się technologiami i nowinkami towarzyszącymi branży fotowoltaicznej. Pracujemy z wykorzystaniem sprawdzonych rozwiązań, a oferowane przez nas panele słoneczne posiadają conajmniej 12-letnią gwarancję techniczną i 25-letnią gwarancję na produkcję energii na poziomie, nie niższym niż 80% produkcji nominalnej.

Do montażu fotowoltaiki podchodzimy profesjonalnie, z dbałością o bezpieczeństwo. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu, a nasi pracownicy posiadają stosowne zabezpieczenia do pracy na wysokościach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług, popartą 3-letnią, pisemną gwarancją na wykonanie montażu paneli fotowoltaicznych.

pracownicy montuja panele sloneczne